הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

אומץ יומיומי

מרצה: טל פריבנר

הרצאת חובה ליצירת שיח ארגוני של אומץ

אומץ יומיומי – אתם יודעים מה זה? יש לכם מושג מה קורה בראשכם לפני שאתם לוקחים החלטה אמיצה? איך תלמדו לקחת החלטות כאלה ב-3 שניות?

אם חסרות לכם תשובות לאחת או יותר מהשאלות הללו, יכול מאוד להיות שחסר לכם… אומץ! לא אומץ לקפוץ בנג'י או להילחם בשדה הקרב, אלא אומץ יומיומי, שמשמעו לקחת אחריות 24/7 בכל התפקידים שחשובים לכם, לדעת מהם הפחדים שלכם ולמנף אותם.

תאמינו או לא – את האומץ היומיומי הזה אפשר להשיג ב-3 שניות, בהרף המחשבה בין הרעיון העולה בראשכם לבין נעיצתו בשטח לפני שיתפוגג.

ההרצאה מפצחת את אגוז האומץ היומיומי שלכם מכל כיוון והיבט, מגדירה ומפרקת עבורכם מחדש את האומץ לסוגיו, מורידה אותו מגובה של סיסמת גבורה אל היומיום, שמה בפיכם טרמינולוגיה חדשה בשיח שלכם בעבודה ובחיים, ומאפשרת לכם למתוח את גבול היכולות של כל אחד ואחת ממקום של עוצמה והעצמה.

בהרצאה תיחשפו אל שריר האומץ הקיים בכולנו, ותלמדו איך ניתן לפתח אותו בקלות ובמהירות כך שיהפוך אתכם ליוזמים יותר, אפקטיביים, מהירי החלטה, גמישיי מחשבה ואסרטיביים, וכתוצאה מכך תצליחו להגשים את היעדים המקצועיים והאישיים שלכם, יום-יום, שעה-שעה, דקה-דקה.

טל, חוקרת אומץ נחושה חוותה את התהליך באופן אישי. מנקודת פתיחה של פחד במה ופחד קהל, הפכה בזכות פיתוח האומץ כשריר, למרצה מהשורה הראשונה. בשפתה הקולחת, בכריזמה הצנועה שלה, ובמסרים שהיא מיטיבה להעביר בבהירות מדויקת – היא מרתקת מאות אנשים בכל הרצאה, סוחפת ומשתפת, ובעיקר מנחילה פרקטיקה, שיטה סדורה של בניית אומץ ויישומו בארגון ובשגרת היום, להשגת מצב של WIN WIN WIN .

מאות ארגונים כבר משתמשים ומיישמים את השיטה – בהצלחה!
ההרצאה מבוססת על מודל אמריקאי שהוכח ביותר מ – 6,000 חברות מצליחות בעולם, ומשלבת אימון אונטולוגי – התבוננות על המציאות בעזרת מדדים מדויקים.

אם גם אתם רוצים לפתח בפשטות את האומץ שהכרחי להצלחתכם בחיים המקצועיים והאישיים,
אם גם אתם נחושים להגשים את יעדיכם המגוונים והחשובים בלי לוותר – הזמינו עכשיו!

קיימת אפשרות לשלב שאלון אבחוני למשתתפים בנושא אומץ יומיומי.
משך ההרצאה- 60 דקות

מחפשים הרצאה או סדנא? הרצאות וסדנאות מעניינות במגוון תחומים אצלכם בארגון.