הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

גידי אהרונוביץ'

אודות

גידי אהרונוביץ' הוא מרצה, מורה ומוזיקאי, עיוור מלידה, המוכיח שאפשר לראות מעבר לגבולות האפשר.
אהרונוביץ נולד כפג ואיבד את הראייה כתוצאה מעודף חמצן באינקובטור ולמזלו קיבל המון תמיכה ואהבה מהמשפחה שלו שעזרה לו להתמודד עם כל האתגרים שהחיים הציבו בפניו.

"מערכת החינוך לא ממש ידעה להתמודד איתי, למדתי במסגרות רגילות ללא תמיכה מיוחדת, כתלמיד התמודדתי עם חוסר הבנה לצרכי המיוחדים, וכך בתקופת התיכון מצאתי את עצמי ללא מסגרת לימודים. יחד עם זאת, הסקרנות והרצון עזרו לי להגיע להישגים ולחשיפה.

אני כמובן החלטתי לא להרים ידיים, התנדבתי לשירות צבאי בגלי צה"ל כעורך מוזיקלי וכמפיק, המשכתי לשרת ב-8200 כמתורגמן ואף חתמתי לשנת קבע".

לאחר השירות הצבאי סיים בהצלחה לימודי תואר ראשון בחינוך ובמוזיקה וקיבלת תעודת הוראה במכללת לוינסקי.
לאחר מכן המשיך ללימודי תואר שני במוזיקה וחינוך במכללת לוינסקי, וסיים את לימודיו בהצטיינות, תוך התמחות בחקר תולדות המוזיקה ובהשוואות ביצועים.

קרדיט: יואב לביא

בשנת 2018 קיבל קביעות ממשרד החינוך (והפך למורה העיוור הראשון בישראל שקיבל קביעות), ומאז ועד היום מלמד מוזיקה בבתי ספר יסודיים ובחטיבות ביניים.

בין לבין התקבל לעבודה כתומך טכני בבזק בנלאומי.

אהרונוביץ' מנגן בהרכבים מוזיקליים, שותף ומנגן באנסמבל הייצוגי בנושא טכסים של מכללת לוינסקי לחינוך מזה 9 שנים, מייעץ לחברות בנושא נגישות באתרים, ובעיקר מרצה באהבה לחברות, בתי ספר, מרכזים קהילתיים וחוגי בית.
לראות מעבר לגבולות האפשר, כבר אמרנו?

הרצאות

מרצים נוספים

מעוניינים בהרצאות של גידי אהרונוביץ'? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!