הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

"המנצחת"

מרצה: ד"ר אמור עמוסי ניסן

מצוינות, מוזיקה, אנשים 

הרצאתה של ד"ר ניסן מותאמת למספר קהלי יעד:

צוותי הוראה

אמור עמוסי ניסן, ד"ר לחינוך, זמרת פסנתרנית ומנצחת, בהרצאה מעוררת השראה המציגה את סיפורה בתור ילדה "מתוכנתת" למצוינות והישגיות אל דרכה המקצועית במוזיקה ובעולם החינוך ואמונתה במצוינות מסוג אחר.. אמור מדברת באופן עמוק על תפיסת המצוינות ועל הצורך העולמי בפיתוח ואימוץ גישות וכלים הוליסטים לקידום המצוינות אצל כלל התלמידים תוך העצמתם ומיצוי הפוטנציאל הפרטי של כל אחד מהם – כל זאת מתוך מחקרה האישי. 

סיפורה של אמור מלווה באתגרים לא פשוטים שהחיים הציבו לה לצד נחישות, התמדה והגשמת חלומות לאורך כל הדרך. ההרצאה מעוטרת בשירתה ונגינתה של אמור, מה שמוסיף לסיפורה משמעות, עומק וייחודיות. באמצעות דמותה וקולה הייחודי, אמור מזמינה את הקהל להתרגש, לפתוח את הראש ולהאמין במצוינות מסוג אחר. 

בני נוער ותלמידים

בשיח מרתק ואינטימי עם ד"ר אמור עמוסי ניסן,  היא חושפת לתלמידים עולם מרגש של מוטיבציה, השראה והגשמת חלומות. בסיפורה האישי, היא מעניקה לתלמידים כלים להתמודדות עם אתגרים לא פשוטים, רעשי רקע וקשיים, מעודדת אותם לא לוותר, להתעקש ולפעול בנחישות למען החלומות שלהם. ההרצאה מלווה בשירתה ובנגינתה של אמור, שילובה של המוזיקה בהרצאה מעניקה לסיפורה עומק נוסף ומחזקת את המטרה שלה להעצים את התלמידים ולהצעידם לעולם של מצוינות אישית, עם דגש על אמונה עצמית והרדיפה אחרי החלומות האישיים שלהם.

ארגונים וחברות

אמור עמוסי ניסן, ד"ר לחינוך, זמרת פסנתרנית ומנצחת, בהרצאה מעוררת השראה המציגה את סיפורה בתור ילדה "מתוכנתת" למצוינות והישגיות אל דרכה המקצועית במוזיקה ובעולם החינוך ואמונתה במצוינות מסוג אחר..

ד"ר עמוסי תגיע לארגונכם ותנגיש את אחת ההרצאות המרתקות שנראו פה, החל מקטעי שירה מעוררי התפעלות ועד מערכת מסרים מדהימה ביחס לתפיסת המצוינות בחיים והדרך ה"אחרת" בחייה האישיים והמקצועיים.

המלצות:

'כל ארגון' פשוט חייב" לשמוע את ההרצאה הזאת, ממליץ בחום לרענן ולהתרענן יחד עם עובדי הארגון בשעה שלמה של אסקפיזם איכותי ביותר' אמיר נבון, המכללה האקדמית כנרת.

מחפשים הרצאה או סדנא? הרצאות וסדנאות מעניינות במגוון תחומים אצלכם בארגון.