הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

העיקר הבריאות?!

מרצה: רונן דוידוב

"איך אומרים, העיקר הבריאות? אז עד כמה האמירה הזו תופסת מקום ראשון בסדר העדיפויות שלנו? אנשים רוצים לשפר את איכות החיים שלהם, לאכול נכון, להיכנס לכושר ולחיות בריא ולהוריד את מפלס הלחץ.
ולמרות המודעות הגבוהה בסופו של דבר, ההרגלים נשארים אותם הרגלים ואנשים נשארים אותם אנשים שנכנעים לשפע וליושבנות ומתקשים לשמור על משקל וגוף בריא ופעיל כפי שהוא באמת זקוק לו.

זו לא עוד סדרת הרצאות על תזונה או למה חשוב לעשות ספורט אלא תכנים שילמדו אתכם את הת'אכלס, איך להחזיר את המוטיבציה לעשות שינוי חיובי בחיים, לעצב הרגלי התנהגות בריאים בשגרה הלחוצה של ימינו ולקבל שליטה מלאה על מה שנמצא רק בידיים שלנו.
בשביל כל זה, בינינו צריך להתאמן על החיים ומישהו שיעורר בכם את ההשראה והמוטיבציה להתחיל ו/או לשמור על זה.

ההרצאה עוסקת בשלושה תחומים עיקריים

מעבר לידע בתחומי מדעי החיים, פיזיולוגיה של המאמץ ומדעי התזונה יוקנה למשתתפים ידע מתחומי הפסיכולוגיה ומדעי עיצוב התנהגות, הרגלים נכונים וכלים מעולם ה NLP, במטרה לסגל ולפתח משמעת עצמית מתוך מוטיבציה פנימית חזקה ויציבה על מנת לשמר התמדה לאורך זמן.

  • למה רוב הדיאטות אינן עובדות לאורך זמן, ומה כן ניתן לעשות כדי להצליח לתמיד?
    המפתחות להצלחה בדיאטה:
    מה הן הטעויות שרוב האנשים עושים ואיך להימנע מהן. מה הסוד של אלו שהצליחו להוריד במשקל ולשמור עליו לאורך זמן.
  • איך לקום מהספה ולהתחיל לזוז? – כולנו עסוקים בישיבה ברוב שעות היום, אז איך לנצח את המוטיבציה הירודה ולהתחיל לזוז במינימום האפשרי כדי לחיות בריא.
  • האמת המפתיעה על מוטיבציה – אם אין לך מוטיבציה שום דבר לא יזוז! אם אין לך הרגלים שום דבר לא יחזיק.
    איך להבטיח התמדה לאורך זמן בתזונה בריאה, בשגרה פעילה ובתנועה ולייצר שינויים ארוכי טווח בזרם החיים השוטף ולשמור על ההרגלים.

ההרצאות שלי באות מתוך הלב, ונכנסות אל לב הצופים ומעוררות השראה ומוטיבציה לייצר שינוי אמיתי בהרגלי חיים.
אני לא אומר שההרצאה שלי היא מהטובות והחשובות שתשמעו אי פעם, אתן לכם פשוט הזדמנות לבדוק אותי בעצמכם וליהנות מחוויה עוצמתית שלא תישכח.

מחפשים הרצאה או סדנא? הרצאות וסדנאות מעניינות במגוון תחומים אצלכם בארגון.