הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

מיכל סלע מור

אודות

Good Witch, קוסמת ומרצה.

תמיד האמנתי בקסם…
לאורך החיים, מרגע לרגע, מסנכרון בלתי נתפס אחד לסנכרון בלתי נתפס אחר, דלתות הקסם נפתחו בפניי והובילו אותי בדרכי להגשמת חלומות בכל רבדי חיי ולקחו אותי לחיות את הקסם הלכה למעשה.

המחקר הפנימי שלי נמשך כל הזמן ותגליות מרגשות על עולם הקסם, איך הוא עובד ולמה כל כך קשה לנו לראות ולתפוס אותו, לא הפסיקו ולא מפסיקות להגיע אליי. אני מתרגלת עקבית של חקירה פנימית בכל מה שקשור לצירופי מקרים, סנכרונים, רמזים בעלילה שמספרים לי שהקסם בפתח.
החוויה שהקסם בפתח היא חוויה של שקט ושל שלום עם מה שיש . חוויה שמאפשרת להפסיק את הויכוח עם המציאות ולהכיר בכך שהכל בדיוק במקום.

בהרצאות ובתכנים שאני מביאה

אני מתבוננת אחורה על תרבויות שקדמו לשלנו, שהאמינו בקסם ומנסה להבין מה אפיין אותן. בוחנת מה אנחנו לא מצליחות.ים לראות או לתפוס, פשוט כי המיינד שלנו לא מכיר בו. ומה זה בעצם אומר על העולם שלנו, שלא מאמין בקסם – האם אנחנו באמת יודעים.ות הכל על הכל? או שרב הנסתר על הגלוי, הרבה מעבר למה שאנחנו מסוגלים.ות להעלות על דעתנו? ואם כך הדבר, איזה חיים אנחנו יכולות.ים ליצור לעצמנו, לחברה שלנו ולעולם.

עם השנים למדתי לעבוד עם האיכויות האלו יותר ויותר, לרתום את הקסם לטובתי ולטובת אחרים דרך עבודה עם חלומות הלילה, קריסטלים, צמחים, חכמת המסורות העתיקות, תרבות האלה, טקסים, עבודה עם קטורות, חיבור עמוק לאינטואיציה , לידיעה הפנימית ועוד.

קצת על הדרך שצעדתי…

אני בוגרת לימודי פסיכותרפיה הוליסטית ומשחק, עברתי הכשרות רבות של עבודה עם קריסטלים ,storytelling, תקשורת עם בעלי חיים ועצים, עולם הקטרת הצמחים ועוד.
יש לי ידע ענף על עולם השרפים והצמחים במסורות שונות, בעבודת ריפוי, תקשור, קסם, זימון, עבודה עם חלומות והרחבת התודעה.
בשנים האחרונות חוקרת באופן לא פורמאלי תפיסות של מסורות חוכמה עתיקות, תרבות האלה הנשכחת ועוד…

עוד כילדה אני זוכרת איך חיפשתי את הגמדים על העצים בחורשת האורנים בבית הספר וכשלא מצאתי אותם שם החלטתי שהם כנראה חיים להם בפתח אליו נכנסים התריס והחלון, כשהחלון פתוח בחדר השינה שלי. ולמרות שלא ראיתי אותם אף פעם, מבחינתי ידעתי שהם שם, והייתי משאירה להם מטעמים קטנים על עדן החלון…

מאז גדלתי והחיים לקחו אותי הלאה לתוך ההיגיון המתבקש בחיים פה על כדור הארץ, ועדיין, תמיד בתוכי היה קול שלא ויתר על האמונה בקסם, קול שאמר שקסם זה לא רק מה שהיום מסתכם במופע שעשוי מטריקים שקונים בחנות של קוסמים כדי להערים על התודעה של בני.ות האדם, פשוט סרבתי להאמין שבזה זה נגמר…

המשכתי לגדול, להתבגר, הפכתי לאישה, התחתנתי ונהייתי אמא לשני ילדים , ונראה לי שלא משנה מה עשיתי בזמן הזה, הקסם תמיד היה איתי. גם אם בכלל שכחתי מקיומו והרגשתי מתוסכלת ושכלום לא הולך לי.
באותו הזמן לא זכרתי שהקסם בתוכי ושלא נוכל אף פעם באמת להיפרד. ומפה לשם, ברגע שהייתי מוכנה הוא פשוט דפק לי בדלת ואני אמרתי לו כן.
משם, דלתות הקסם נפתחות אליי בכל רבדי החיים ודברים מופלאים מתרחשים סביבי כל הזמן…

הרצאות

סדנאות

מרצים נוספים

מעוניינים בהרצאות של מיכל סלע מור? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!