הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

עינת דורון

אודות

עינת דורון היא מנטורית־מומחית ליזמות וקריירה, יזמת, מפתחת גישת "יזמות קשובה" ומנחת סדנאות תעסוקה מתקדמות. עינת יועצת ומלווה מאות בצמתי קריירה וקידום יזמות עסקית. אימא לארבעה, בעלת טור בגלובס בנושא "תעסוקה איכותית", הקימה חממה, כינסה עשרות כנסים, מייעצת לארגוני חברה וסביבה ובעלת פינה בתוכנית המנטורים של "וואלה".

עינת דורון הובילה מאות תהליכי עומק של שינוי מקצועי והתפתחות אישית־מקצועית של שכירים ועצמאים לעשות שינוי במסלולם המקצועי ולהביא חדשנות ויצירה לחיים ולמקום עבודה שלהם.

עינת דורון פיתחה שיטת יזמות חדשה (פרי פיתוח מקורי שלה) בשם: "יזמות קשובה".
השיטה נותנת דגש מרכזי לצרכים הרגשיים של היזם, העובד והמנהל.
בעזרת השימוש בשיטה נוצרות יזמויות חדשות המאפשרות דיוק של העשייה והפוזיציה העסקית תוך דאגה לאיכות החיים במקום העבודה, הנעה לפעולה ובניית מערכות יחסים מיטביות.

גישת היזמות הקשובה היא ארגז כלים עשיר מעשי לעבודה פנים ארגונית. זוהי שיטה המחברת בין החוזקות בצד הרגשי־מנטלי והתוצאות העסקיות בשטח.

השיטה מאפשרת פיתוח וקידום של עובדי הארגון מתוך מענה לצרכים הרגשיים ונשען על מתודולוגיה ייחודית היוצרת מיקוד של העובד והמנהל.
השיטה נלמדת ומיושמת על ידי אלפי בעלי ובעלות עסקים ועובדים בתוכניות וסדנאות ביניהם אנשי מקצוע בתחום הטיפולי, האימוני והייעוצי.
החזון של עינת היא יצירת תנועה עולמית חדשה במסגרתה נשים וגברים יפעלו ויצרו מתוך הקשבה לצרכים הרגשים של הם.

הרצאות

סדנאות

מרצים נוספים

מעוניינים בהרצאות של עינת דורון? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!