הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

צביה ברון

אודות

צביה ברון היא מנהלת מנוסה עם כ-25 שנות ניסיון בחדשנות בכלל ובמשק האנרגיה בפרט.
בעלת ניסיון בהקמה ובניהול מוצלח של מערכות מורכבות של עשרות אנשים ועשרות מיליוני שקלים.

בתפקידה האחרון הקימה את מערך החדשנות של חברת החשמל וניהלה אותו בהצלחה במשך שלוש שנים, תוך יצירת ערך משמעותי לחברה בשורה התחתונה המשולשת (רווחים, אנשים והפלנטה).
ניהלה מערך החדשנות של החטיבה האזרחית בתעשייה האווירית תוך בניית מנגנונים לפתרון חסמים ויצירת מנגנונים מתפקדים.

בעלת עשר שנות נסיון כיועצת אסטרטגית למשרדי ממשלה, חברות גלובליות וסטארט אפים בבניית אסטרטגיות ומדיניות חדשנות וכלי חדשנות מוכחים שהניבו תוצאות פעם אחר פעם.
את הקריירה החלה כמנכ"ל סטארט אפ בתחום הדלקים הנקיים אותו הביאהמשלבי הרעיונאות לניסויי שדה מקיפים.

בעלת תואר ראשון מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת אירסמוס בהולנד.
מרצה מובילה במגוון כנסים בארץ ובחו"ל.

"מאז שאני זוכרת את עצמי, אני חדשנית. תמיד מטילה ספק, תמיד שואלת למה, אבל תמיד מביאה פתרונות מעולמות אחרים לבעיות, תמיד מזיזה את הגבינה ותמיד אמיצה מספיק לעשות זאת למרות הספקות.
גיליתי מההתחלה שהתשוקה שלי לעשיה חדשה ולפתרון בעיות גדולות וקטנות הביאו אותי לעסוק כבר מההתחלה בעולמות של טכנולוגיות חדשות, מוצרים חדשים, מודלים עסקיים משבשים, חשיבת עתיד וסטארט אפים – בקיצור חדשנות .
נעים מאד, שמי צביה ברון, מומחית בינלאומית להקמת מערכות מורכבות וניהולן בעיקר בעולמות החדשנות. היה לי הכבוד להיות אחת מהאימהות המייסדות של עולם האנרגיה טק בישראל כבר לפני עשרים שנה ולהפוך לאחת הדמויות המובילות בתחום החדשנות בארץ.
הקמתי שתי אקו-סיסטם של חדשנות מאפס עבור שתי חברות, מהגדולות בישראל ויצרתי מערכות חדשנות עובדות שמייצרות תוצאות- פעם אחר פעם, לחברות, למשרדי ממשלה ולמדינות בארץ ובעולם. אחרי 25 שנים בהן אני חיה, נושמת וחולמת חדשנות בעיקר בעולמות האנרגיה – אני מאמינה שלמרות השחיקה המסוימת במילה חדשנות, ואולי בגללה, הגיע הזמן להעביר את התשוקה הזאת הלאה."

הרצאות

מרצים נוספים

מעוניינים בהרצאות של צביה ברון? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!