הרצאות / סדנאות    TALK SHOWS

רן מרכזי

אודות

רן מרכזי הוא המייסד והמנכ"ל של Factor127, ייעוץ לצמיחה אסטרטגית לארגונים רב לאומיים כמו Wix, Harley Davidson, Bugaboo, Thales ועוד רבים אחרים. הוא מנהיג חדשנות מנוסה מאוד עם רקורד מוכח של הצלחה. הוא גם שותף מייסד ב-F&F TECH, המובילה חדשנות בטכנולוגיות ריח וטעם מתקדמות.

עם ניסיון של 18 שנים במגוון מגזרים וקטגוריות, הוא מילא תפקידי מנהיגות מרכזיים בחברות כמו Lloyd's Register, Samsung Electronics, Dyson Ltd, ו-SPEEDO Intl.

בסמסונג, רן שימש כראש תחום החדשנות למכשירי חשמל ביתיים באירופה, שם הוביל את הפיתוח של צוות וסיפק חמישה מוצרים חדשים לשוק, וזכה בשבעה פרסי חדשנות. בנוסף לעבודתו בסביבות ארגוניות, רן הוא גם יזם וממציא מצליח.

הוא היה שותף להקמת RMDLO Ltd ומימן בהצלחה את המוצר של החברה, גייס למעלה מ-$100K ומכר יותר מ-20,000 יחידות ברחבי העולם.

ב-Dyson & SPEEDO, רן שימש כמעצב ומוביל חדשנות, תרם למוצרים רבים שנמצאים כיום על המדפים, הניע חדשנות לשימוש צרכנים ויצר צמיחה של החברה.

בתפקידו האחרון כסגן נשיא לחדשנות מוצרים ושירותים ב-Lloyd's Register, ארגון עולמי HQ בבריטניה, רן היה אחראי על פיתוח אסטרטגיית החדשנות של הקבוצה והובלת צוות החדשנות של הקבוצה כדי להביא מוצרים ושירותים חדשים לשוק. בהנהגתו השיקה החברה מספר מוצרים ושירותים מצליחים, ביניהם "SafetyScanner" ו-"SecondSight".

בתחומו רן זכה להכרה כמוביל חדשנות מהמעלה הראשונה. יש לו תואר ראשון בעיצוב תעשייתי ממכללת שנקר להנדסה ועיצוב, והשלים תוכניות מצוינות במנהיגות בLBS, הרווארד מנטור, לויד'ס רג'יסטר וסמסונג. הוא גם מרצה לאסטרטגיית מוצר בתואר שני בעיצוב בבצלאל.

הרצאות

מרצים נוספים

מעוניינים בהרצאות של רן מרכזי? השאירו פרטים ואנחנו נחזור אליכם בהקדם!